آراد حبوبات
خانه / نخود فرنگی / عرضه نخود فلافل با بهترین کیفیت

عرضه نخود فلافل با بهترین کیفیت

عرضه نخود فرنگی فلافل به صورت عمده با بهترین کیفیت و با قیمتی مناسب در بازار حبوبات سراسر ایران انجام می گیرد که از طریق این مرکز نیز در حجم بالا صورت می پذیرد.

فلافل یکی از خوراکی های لذیذ و معروف موجود در خاورمیانه می باشد که مبدا این خوراکی لذیذ کشور لبنان است.

فلافل های اصیل ایرانی با نام فلافل بیروتی شناخته می شوند.

یکی از پایه های اصلی تهیه فلافل نخود است و تهیه فلافل با نخود فرنگی طعمی چند برابر خوشمزه تر به این خوراکی لذیذ و تند خواهد داد.

خرید و فروش فلافل

 • بغداد
 • بیروت
 • ایلام
 • آبادان
 • اهواز

از معروف ترین شهرهای شناخته شده در دنیا، به دلیل دارا بودن فلافل هایی لذیذ می باشند.

فلافل غذای اصیل کشور لبنان است و مختص به شهر بیروت.

غذای فلافل از غذاهای معروف و موجود در منطقه خاورمیانه می باشد.

فلافل غذایی است به شدت تند که از مخلوط نخود و فلفل قرمز تهیه می شود و به دلیل تند بودن نام فلافل را به خود اختصاص داده است.

تهیه و فروش فلافل با نخود فرنگی یکی از موادهای اصلی تشکیل دهنده فلافل، نخود می باشد و در بیsتر موارد برای طعم دهی دو چندان به این خوراکی گرد و تند از نخود فرنگی استفاده می شود.

فلافل تهیه شده از نخود فرنگی بسیار لذیذ بوده و در بسیاری از مغازه های فست فودی برای تهیه فلافل از نخود فرنگی استفاده می کنند.

فلافل یکی از غذاهای فست فودی اصیل می باشد که در کنار تهیه سریع و بسیار ساده، سالم نیز می باشد.

مواد مورد نیاز برای تهیه یک فلافل به حدی ساده هستند که هر شخصی به راحتی بتواند این خوراکی اصیل را در منزل خود نیز تهیه کند.

امروزه در کنار تولیدات داخلی نخود فرنگی، این محصول در حجم های قابل توجه ای صادر شده و همواره برترین فروشندگان انواع حبوبات سعی داشته اند بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصول را به صوورت انبوه به دست خریداران برسانند. عرضه و پخش نخود وارداتی از سوی برترین فروشنده به صورت عمده انجام شده و این روش عمده زمینه خرید اقتصادی را برای مشتری فراهم می آورد.

عرضه نخود فلافل با بهترین کیفیت

عرضه نخود برای فلافل با کیفیتی مناسب

در بسیاری از مراکز فروش حبوبات به راحتی می توانید نخود فرنگی های مورد نیاز خود را تهیه و خریداری کنید.

پس از تهیه نخود فرنگی فلافل های بسیار لذیذ برای مشتریان خود تهیه کنید و همچنین مادران عزیز می توانند با تهیه نخود فرنگی، فلافل های بسیار خوشمزه خانگی تهیه کنند و در منزل در کنار خانواده خود از نوش جان کردن آن لذت ببرند.

نخود فرنگی نیز مانند نخودهای معمولی بسیار در امر تهیه فلافل  استفاده می شود.

فلافل غذای بومی لبنان است و بیشتر در کشورهای عربی به وفور مشاهده می شود.
فلافل از دسته غذاهای فست فودی و سالم است، زیرا حبوبات و مواد اولیه گیاهی در سری پخت و تهیه آن استفاده شده است.

غذای نام برده شده سالیان سال است که به کشورمان ایران وارد شده و به دلیل طعم تند و اعجاز انگیز طرفداران بسیاری را از هر طیف سنی به خود متمایز کرده است.

مواد اولیه برای تهیه یک فلافل لذیذ را می توانیم به این شکل معرفی کنیم:

 • نخود
 • پیاز
 • فلفل قرمز
 • گوجه
 • و مواد متغیر دیگر

در بین موارد نام برده شده باید بگوییم که نخود جزء اصلی ترین مواد به کار برده شده در فلافل می باشد.
انواع نخود با اشکال و طعم های گوناگون در سطح بازار مصرفی موجود بوده و هر محصول بسته به ساختار طعمی شگفت انگیز را به فلافل عرضه می کند.

نخود فرنگی فلافلی یکی از نمونه نخودهای موجود و مصرفی برای تهیه فلافل است و می توانیم بگوییم که این محصول با رنگ زیبا، طعم عالی و خاصیت سرشار بسیار در امر تهیه غذای معرفی شده مطلوب بوده و همواره از سوی مراکز تهیه غذا و حتی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد.

بزرگترین وارد کنندگان نخود خارجی به ایران

بزرگترین وارد کنندگان نخود خارجی به ایرانبا توجه به حجم انبوه تولید نخود در استان های حاصلخیز ایران، باز این میزان تولید پاسخگو حجم نیاز وسیع مصرف کنندگان نبوده و این امر زمینه تبادلات و واردات انواع نخود را به کشور فراهم آورده است.
یکی از نمونه نخودهای وارد شده به مرزهای خاک ایران بیشتر در عرصه تهیه فلافل مورد استفاده قرار گرفته و وارد کنندگان پس از تحویل بار این محصول را به صورت عمده به دست کارخانجات، مراکز تهیه غذا و همچنین مراکز فروس و عرضه می رسانند.

نخود خارجی فلافل با توجه به سیستم پخش عمده از قیمت عرضه مناسبی نیز برخوردار بوده و بدین شکل زمینه رضایتمندی جامعه خریدار و مصرف کننده را پدید آمده است.

آرژانتین یکی از بزرگترین وارد کنندگان نخود خارجی به ایران بوده و محصولات وارد آمده از سوی این کشور در سایزها 7، 8 و 9 به بازار مصرفی توزیع می شوند.

در کنار آرژانتین؛ کانادا، روسیه و اتیوپی قرار گرفته اند که سالانه تامین کننده حجم قابل توجه نیاز نخود جامع مصرف کننده ایرانی می باشند.

مرکز خرید انواع نخود ایرانی و خارجی

مرکز خرید انواع نخود ایرانی و خارجیبرترین مرکز خرید نخود فلافلی با خدمات فروش غیرحضوری و در عین حال مستقیم توانسته در هر لحظه به صورت بدون واسطه به تمامی خریداران ایرانی متصل شود. این مرکز بزرگ در کنار تجهیز نخود مخصوص فلافل، انواع گوناگون محصول را جهت مصارف پخت و پز و مصرف خام آماده عرضه به مشتریان کرده است.

از انواع نخود موجود در این مرکز فروش غیرحضوری می توانیم به نمونه سفید و خام، نخودهای آبگوشتی، نخود فرنگی و همچنین نخود ریز فلافلی اشاره کرده و بگوییم که تمامی نمونه های نام برده شده در تنوع ایرانی و خارجی از سوی مرکز مربوطه به صورت بسته بندی شده و یا فله ای آماده فروش و توزیع بوده و فروشنده فعال جهت تامین ثبات اقتصادی همواره تمامی محصولات مربوطه را با قیمت های عمده و تولیدی به دست مصرف کنندگان و متقاضیان می رساند.

لیست قیمت نخود درجه یک

لیست قیمت نخود درجه یکخرید فله ای نخود باعث می شود که مشتری تجربه کننده خریدی اقتصادی باشد.

تولید کننده داخلی نخود، برای عرضه اطلاعات درباره قیمت نخود فله؛ لیست قیمتی را تنظیم کرده است و با کمک این لیست توانسته در کنار مطرح کردن قیمت نخودهای داخلی معرف قیمت نمونه های خارجی و درجه یک محصول نیز باشد.
این لیست در زمان خرید غیرحضوری از سوی مسئول فروش مرکز در اختیار خریدار قرار می گیرد.

خریدار نخود وارداتی ارزان قیمت

خریدار نخود وارداتی ارزان قیمتوارد کننده حبوبات خارجی با توجه به قیمت جهانی نخود این محصول را ثبت سفارش کرده و مرزهای کشور وارد می کند. قیمت نخود وارداتی از نمونه های داخلی محصول بالاتر است و این امر به دلیل خرید محصول با ارز خارجی است.

نخودهای وارداتی بیشتر به صورت بسته بندی موجود هستند و  متقاضی و خریدار نخود ارزان قیمت به صورت غیرحضوری و با اتصال به فروشنده عمده می تواند انواع نخود خارجی درخواستی را با کم ترین هزینه ممکن خریداری کند.

بزرگترین عمده فروش حبوبات در ایران

بزرگترین عمده فروش حبوبات در ایرانبه دلیل قیمت ارزان محصولات در سیستم فروش عمده، امروزه تمامی افراد برای رفع نیاز و انجام خریدهای لازم به سمت تهیه اقلام درخواستی به صورت عمده روی آورده اند و یکی از این اقلام پرفروش و پرمصرف را با عنوان حبوبات می شناسیم.

بزرگترین عمده فروشی حبوبات در ایران با توجه به علاقه افراد به خرید عمده توانسته با گسترش سطح توانایی پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان در لحظه و بدون هیچگونه محدودیت منطقه ای و جغرافیایی، با تمامی مشتریان، از جمله متقاضیان ایرانی و حتی خارجی در ارتباط و تبادل باشد.

قیمت نخود فلافلی و همچنین انواع حبوبات مصرفی دیگر با توجه به نوسانات و شرایط حاکم در هر جامعه و اقلیم در هر لحظه و به صورت مداوم در حال تغییر و تحولات چشمگیر است و عمده فروشی مذکور با توجه به این امر و برای جلوگیری از گیج و پریشان شدن مشتریان به صورت به روز شده همواره اطلاع رسان آخرین قیمت های نرخ گذاری شده بر روی این محصولات است.
در ادامه گفته بالا باید ذکر کرد که قیمت حبوبات 98 با توجه به تغییر و تحولات موجود در لیست قیمتی درج شده و هم اکنون با ساده ترین روش در اختیار متقاضیان قرار خواهند گرفت.

فروش بدون واسطه حبوبات در کشور

فروش بدون واسطه حبوبات در کشوربزرگترین فروشنده حبوبات در کشور به صورت جامع با برترین شرکت های وارد کننده انواع حبوبات در  تبادل بوده، و همچنین این فرد با ایجاد ارتباط با تولید کنندگان ایرانی توانسته به صورت مستقیم خریدار محصول از جانب این افراد باشد و به این شکل زمینه خریدی بدون واسطه را برای تمامی مشتریان فراهم بیاورد.
ادامه مطلب بالا نیاز به توضیحاتی دارد و این توضیحات این است که متقاضیان بدون واسطه حبوبات ایرانی و خارجی باید بدانند که خرید مستقیم نخود، لوبیا و دیگر حبوبات از طریق این فروشنده به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه به مرکز انجام می پذیرد.

پرمصرف ترین حبوبات در ایران

پرمصرف ترین حبوبات در ایرانحبوبات جزء قدیمی ترین مواد غذایی هستند که از گذشته در سبد و رژیم غذایی بشر نقشی پررنگ و ویژه داشته اند.
در کل دنیا از حبوبات استفاده ای سرشار شده و یکی از دلایل میزان توجه بالای افراد به این محصولات ویتامین های سرشار در دل این موجودات کوچک می باشد.

در کشورهای اروپایی بیشتر از انواع حبوبات موجود، برای تهیه سالاد استفاده می کنند.
اگر به غذاهای ایرانی نگاهی کوتاه کنیم متوجه می شویم که حبوبات جزء و پایه اصلی غذاهای سنتی ایران بوده و از این رو متوجه می شویم که ایرانیان برترین مصرف کنندگان حبوبات در تمامی دنیا می باشند.

از جمله پرمصرف ترین حبوبات در ایران می توانیم به نخود، لپه، عدس، لوبیا قرمز، لوبیا سفید، لوبیا چیتی، ماش و… اشاره کنیم.

برای مثال نخود از جمله قدیمی ترین حبوبات ظاهر شده در این کرده خاکی بوده و در غذایی جهانی چون آبگوشت در کنار لوبیا سفید نقش اندام می کند.

عدس از جمله حبوبات بسیار پرمصرف ایرانی بوده و به دلیل آهن سرشار و درمان بیماری کم خونی از سوی افراد مورد توجه قرار گرفته و همواره در غذاهایی چون عدسی، عدس پلو کاربرد داشته و حتی به صورت سرخ شده به عنوان تنقلات نیز استفاده می شود.

لوبیا چیتی از دیگر نمونه حبوباتی است که در کنار مصرف بالا در سبد تغذیه ای ایرانیان در تمامی دنیا محبوب واقع شده و بسیار برای سیستم گوارشی بدن موثر جلوه می کند.

باید بگوییم که دیگر نمونه حبوبات نیز هر یک بسته به نوع کاربرد و یا خواص با روش های رایج از سوی افراد مصرف می شوند.

فروشگاه اینترنتی حبوبات در کشور

فروشگاه اینترنتی حبوبات در کشوردر کنار فروشگاه های سنتی عرضه کننده حبوبات، فروشگاه اینترنتی عرضه این دسته از محصولات نیز روی کار آمده است.

فروش اینترنتی نخود زمینه رفاه حال مشتریان را فراهم می آورد و خریدار به کمک این سیستم تجاری مدرن می تواند در لحظه و حتی در منزل خود بدون فوت وقت و صرف انرژی به ثبت سفارش محصول درخواستی پرداخته و حتی مشمول تخفیفاتی عالی شود.

در فروشگاه اینترنتی عرضه کننده حبوبات در ایران انواع لوبیا، لپه، نخود، ماش و… با قیمت تولیدی به دست مصرف کننده رسیده و بدین شکل در کنار خرید آسان، مشتری خریدی ارزان را نیز تجربه می کند.

خدمت مراکزی چون مراکز پخت و عرضه غذا، کارخانجات مواد غذایی و حتی مصرف کنندگان خانگی و جزء نیز باید بگوییم که فروش نخود فلافلی نیز در سیستم تجاری جامع آنلاین انجام پذیرفته و این روش راه حلی عالی برای مشتریانی با فکر اقتصادی است.

کشورهای وارد کننده حبوبات به ایران

کشورهای وارد کننده حبوبات به ایرانکشورمان ایران از دسته سرزمین های حاصلخیز در دنیاست و همچنین با توجه به این امر سالانه میزان قابل توجه ای حبوبات و غلات در دل زمین های حاصلخیز میهنمان به امر تولید و عرضه وارد می شوند.
با توجه به حجم بالای تولید حبوبات در کشورمان، حجم واردات این محصول نیز نجومی است و از دلایل این امر باید اینگونه گفت که سرانه مصرفی حبوبات در ایران بالا بوده و از این رو است که حجم تولیدی این محصولات پاسخگو نیاز جامعه مشتری و مصرف کننده نیست و بنا به این امر وارد کنندگان ایرانی همواره با ایجاد ارتباط با کشورهای بزرگ تولید کننده توانسته وارد کننده انواع حبوبات از سوی این کشورهای صنعتی باشد.

از کشورهای وارد کننده حبوبات به ایران به این شکل یاد کرده ایم:

 • کانادا
 • ترکیه
 • ازبکستان
 • روسیه
 • استرالیا
 • چین
 • قزاقستان

همچنین کشورهای دیگری همچون هند، تانزانیا و اتیوپی نیز در عرصه واردات حبوبات به بازارهای داخلی ایران فعال هستند.

صرف ارائه اطلاعات بیشتر باید ذاکر شویم که حبوباتی نظیر نخود بیشتر از جانب کشورهای هند، اتیوپی و تانزانیا به کشورمان وارد شده و همچنین لوبیا از جانب ازبکستان، قزاقستان و ترکمنستان به  مرزهای خاکی ایران می رسند.
حبوباتی چون عدس از جانب کشورهای کانادا و هند و استرالیا به سمت بازارهای تجاری داخلی روانه می شوند.

در بین موارد بیان شده کانادا از بزرگترین مناطق ارسال و صادر کننده حبوبات درجه یک به ایران است.

مشخصات نخود ریز فلافلی خارجی

مشخصات نخود ریز فلافلی خارجینخود ریز فلافلی خارجی دارای مشخصاتی خاص است.
برای مثال این محصول از طعمی بی نظیر برخوردار بوده و همچنین زمان پختی کوتاه را نیز از آن خود کرده است.

به دلیل زمان پخت مطلوب محصول و صرفه جویی در وقت و زمان، این نمونه محصول وارداتی اصل بیشتر از جانب مراکز تهیه غذا مانند فست فود ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین شایان ذکر است که نخود ریز فلافلی وارداتی به دلیل کیفیت عالی و در عین حال قیمت خرید مناسب، مصارف خانگی نیز دارد.

آشنایی با گونه های مختلف نخود

آشنایی با گونه های مختلف نخودنخود از آن دسته از حبوبات پرطرفدار و قدیمی است که همواره در غذاهای سنتی و حتی مدرن ایرانی وجود داشته است و حتی در کشورهای خارجی و در غذاهای ملل نیز همواره نقش پررنگ و به سزا دارد.
نخود دارای تنوع بالا بوده و این تنوع بالا همواره توانسته نیاز بسیاری از مشتریان را برآورده کرده و با توجه به سایز و اندازه و همچنین رنگ در بسیاری از غذاها و سالادها مورد استفاده قرار بگیرد.

برای آشنایی با گونه های مختلف نخود باید بگوییم که این محصولات استثنایی با توجه به رنگ از هم متمایز شده و گونه های مختلفی را تشکیل داده اند.
از محبوب ترین نمونه های نخود مصرفی می توانیم به نخود سفید خام اشاره کنیم و بگوییم که این محصول به طور معمول و رایج همواره در اندازه 5 الی 10 در سطح بازار تجاری موجود آماده عرضه به مشتریان می باشد.

انواع گونه و نژاد نخود در سطح مزارع ایرانی به تولید می رسند و اما امروزه همواره انواع نمونه های وارداتی نیز به چشم می خورد.

نخود فرنگی وارداتی و نخود فلافلی وارداتی دو نمونه از نخودهایی هستند که از سوی بازارهای خارجی به بازارهای ایرانی توزیع شده و از سوی برترین های فروش به صورت مستقیم و خوش قیمت به دست مصرف کننده می رسند.

روش های تشخیص نخود مرغوب

روش های تشخیص نخود مرغوبنخود از ساختاری سفت برخوردار است و پخت آن کمی با سختی مواجه شده و این امر در زمان پخت غذا اختلال ایجاد می کند، اما نخود مرغوب ایرانی از زمان پخت مطلوب و پایینی برخوردار بوده و یکی از راه ها و روش های تشخیص درصد مرغوبیت و کیفیت نخود در خوش پخت بودن آن است.

باید بگوییم که مرغوب ترین نوع نخود در کشورمان ایران بیشتر در نقاط جنوبی به کاشت و بهره وری رسیده و استان زیبای کرمانشاه یکی از برتری های تولید نخود در ایران، منطقه و حتی جهان است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز نخود فلافل در ایران

مرکز نخود فلافل در ایران را می توان استان کرمانشاه نامید. نخود فلافل یکی از …

کانال تلگرام